Warsztat: team building po szwedzku

7 lipca 2016 g. 17:00 – 20:00 zapraszamy na intensywny warsztat w nurcie experiential/outdoor education. Gościem Pracowni Nauki i Przygody będzie Simon Zetterberg.

W programie zabawy, gry i ćwiczenia o charakterze team buildingowym realizujące różne cele: wspólną zabawę w dobrej atmosferze, budowanie zespołu, doskonalenie komunikacji i umiejętności współpracy. Cechą wspólną wszystkich gier będzie…. ich szwedzki charakter :)

Warsztat będzie świetną okazją do poznania nowych aktywności, możliwych do zastosowania w pracy z różnorodnymi grupami.

Warsztat prowadzony będzie w języku angielskim. W czasie wydarzenia obecny będzie polski asystent z Pracowni Nauki i Przygody.
Dla kogo?
Zapraszamy: edukatorów, trenerów, animatorów i nauczycieli zainteresowanych działaniami w nurcieexperiential/outdoor education.
Twoja inwestycja:
Udział w 3h warsztatu: 165 zł brutto (fundacja nie jest płatnikiem VAT)

Cały dochód z warsztatów zostanie przekazany na realizację działań edukacyjnych i społecznych fundacji Pracownia Nauki i Przygody.

Po warsztacie:
…zapraszamy do nieformalnej wymiany doświadczeń, poglądów i opinii w gościnnej przestrzeni domku fińskiego „OsiemPrzezDwa”.

Zapisy i zgłoszenia: http://tbposzwedzku.evenea.pl/

Grupa:

Na warsztacie przewidziano ograniczoną liczbę miejsc. Wydarzenie odbędzie się pod warunkiem zebrania m.in. 6 osobowej grupy.
O prowadzącym:

simonSimon Zetterberg specjalizuje się w team buildingu i outdoor/adventure/experiential education. Od początku swojej 12 letniej kariery trenerskiej współpracował z bardzo różnymi organizacjami – ma doświadczenie w pracy z dziećmi przedszkolnymi, młodzieżą, znanymi sportowcami jaki i środowiskiem biznesu, a nawet przeszedł przez kurs dla liderów organizowany dla szwedzkich sił zbrojnych! Od lat związany jest ze szwedzkim YMCA, prowadzi szkolenia typu train the trainers dla trenerów outdorowych w międzynarodowym środowisku. W swojej pracy często korzysta z technik linowych oraz pracy na niskich i wysokich parkach linowych. Z Pracownią Nauki i Przygody współpracuje w ramach międzynarodowej sieci Outdoors as a tool.