Powstaniec Maria

“Powstaniec Maria” to rowerowa gra terenowa. Poruszając się rowerem po wyznaczonych miejscowościach poznacie losy Marii, która w obliczu szansy odzyskania wolności – wybuchu Powstania Styczniowego – wraz z mężem i częścią służby przyłącza się do oddziału powstańczego. Czy podoła temu wyzwaniu? Co spotyka ją na powstańczej drodze? – Tego możecie się dowiedzieć włączając się do gry!

Szczegółowe informacje o grze, mapki, regulamin i informacje o regionie znajdziecie tutaj:http://www.grajwpolsce.pl/gra/powstaniec-maria/

Na szlaku gry wiodącym przez Wartę, Krąków, Ustków, Jeziorsko, Miłkowice i Dobrą możecie ciekawie spędzić czas na rowerowej wycieczce oraz zapoznać się pięknem przyrody oraz miejscami, w których można dotknąć historii. Trasę gry można pokonać jednoetapowo lub podzielić ją na dwie wycieczki, przerywając grę i wznawiając ją.

Trasa gry liczy 39 km. Aby dołączyć się do gry wejdźcie za pomocą telefonu komórkowego na mobilną stronę internetową (strona gry ładuje się podczas jednorazowego pobrania z internetu pakietu danych nie przekraczającego 3 MB, dalszy udział w grze nie wymaga łączenia się z internetem). Grę można przerwać w dowolnym momencie, a następnie po powrocie na trasę gry wznowić ją, przez ponowne załadowanie strony gry z tego samego urządzenia.

Grze rowerowej towarzyszy gra plenerowa. Start 23.06.2013 g. Punkt startowy jest na placu Targowym przy ul Kościuszki (tam gdzie obchody Dni Warty). Start o 17:00, ostatnie zespoły ruszają na grę o 19:00. O 20:00 ogłoszenie wyników ze sceny. Do wygrania nagrody!