Zapraszamy na spotkanie z kapitanem Krzysztofem Baranowskim!

W ramach cyklu spotkań „Niezwykłe” w zaprzyjaźnionej Cafe Pineska w Warszawie, odbędzie się spotkanie autorskie z kapitanem, dziennikarzem i autorem wielu książek – Krzysztofem Baranowskim.

Kapitan Baranowski jest w środowisku żeglarskim postacią niezwykłą. Jest nie tylko żeglarzem ale i dziennikarzem oraz wizjonerem, który zorganizował w 1983 pierwszą Szkołę pod Żaglami na STS „Pogoria”. Jako pierwszy Polak, dwukrotnie, opłynął kulę ziemską. Kilka rejsów odbył samotnie. Laureat wielu prestiżowych nagród, odznaczony m.in. Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. Swoje doświadczenia opisał w kilku książkach, które naprawdę czyta się z zapartym tchem. W ostatnich latach wskrzesił projekt Szkoły pod Żaglami i przygotował powtórne wydania swoich książek.

Na spotkanie zapraszamy 17.12.2010 (piątek) o godz. 18.30 do Cafe Pineska (ul. Wilcza 71, róg Emilii Plater, Warszawa). Pracownia na pewno tam będzie!