Witamy w świecie dźwięków – zajęcia umuzykalniające dla małych dzieci

Witamy w świecie dźwięków to autorskie zajęcia umuzykalniające dla małych dzieci. Zapraszamy na wspólne śpiewanie połączone z ruchem, na poznawanie szerokiej gamy dźwięków, na wsłuchiwanie się w proste instrumenty perkusyjne, na czarowanie światów za pomocą chustek i piórek, na przytulanie się i wspólne śmianie.

Szukacie zajęć z elementami Gordonek, instrumentami Orffowskimi, masażykami Bogdanowicz, a może z elementami motoryki, sensoryki i logopedii? Jeśli nie wiecie jak śpiewać dziecku, a zależy wam, by rozwijało równolegle z mową także język muzyczny, to TE ZAJĘCIA SĄ DLA WAS!

Spotkania

Zajęcia Witamy w świecie dźwięków odbywają się w domku OsiemPrzezDwa przy ul. Jazdów 8/2 w poniedziałkowe przedpołudnia.

Grupa dla dzieci w wieku 0-18 miesięcy godz. 10.00 – 10.30. Po zajęciach 15 minut wspólnie rozmawiamy o wychowaniu muzycznym i rozwoju dzieci.

Grupa dla dzieci w wieku 1,5 roku – 3 lata godz. 11.00 – 11.45

Start zajęć 8 maja 2017. Zajęcia trwają do 27 czerwca.

Opłata

Warunkiem rezerwacji miejsca w grupie jest opłata 200 zł za cały cykl (8 zajęć).

Uwaga! Nie pomniejszamy i nie zwracamy opłaty w przypadku nieobecności dziecka na zajęciach. W przypadku rezygnacji z zajęć istnieje możliwość zwrotu opłaty za zajęcia, które się jeszcze nie odbyły, pod warunkiem min. tygodniowego uprzedzenia o rezygnacji.

Zajęcia prowadzi

Agnieszka Prawdzic

Do stworzenia autorskich zajęć umuzykalniających zainspirował mnie mój syn Emil. Połączyłam w nich moje obserwacje pracy z dziećmi i wiedzę z ponad 20 letnim doświadczeniem śpiewania w chórach (Warszawy, Paryża i Barcelony). Bardzo mnie cieszy, gdy mamy zrelaksowane otwierają się na nowe wyzwania, a maluchy śpiewają w wannie melodie zasłyszane na zajęciach. Mam nadzieję, że i wy polubicie śpiewanie tak samo jak my.

Zajęcia Witamy w świecie dźwięków realizowane są w domku OsiemPrzezDwa, którego gospodarzem jest Pracownia Nauki i Przygody.

Zapisz dziecko na zajęcia

Witamy w świecie dźwięków