Nowy warsztat w ofercie Pracowni!

Dzięki współpracy z niezwykłymi Dzikoprzygodami, do oferty warsztatów dla dorosłych, włączamy na rok szkolny 20/21 warsztat „Dzikie przedszkole – warsztat edukacji leśnej dla nauczycieli” .

Warsztat z obszaru edukacji leśnejzostał stworzony w oparciu o techniki inspirowane nurtem pedagogiki przygody a także Coyote Teachingu – metody mentoringowej wykorzystywanej przez pedagogów leśnych i instruktorów outdoorowych. Metoda ta uczy samodzielnego myślenia, a zamiast dawać gotowe odpowiedzi – zamienia ich poszukiwanie w fascynującą przygodę.

Proponowany program zawiera część teoretyczną, która wprowadza uczestników w temat edukacji leśnej, a także praktyczny warsztat, który prezentuje gry, zabawy oraz aktywności, które kadra może w prosty sposób wykorzystać w swojej codziennej pracy.

Jeśli zainteresowała Cię oferta tych warsztatów, skontaktuj się z nami! pracownia@naukaprzygoda.edu.pl

Zdjęcia pochodzą ze zbiorów Dzikoprzygód.