Podsumowanie projektu Mapa Życzeń na Jazdowie

Niedawno zakończył się projekt animacyjny „Mapa Życzeń”, realizowany w „domku przygody” OsiemPrzezDwa, który jest prowadzony przez naszą fundację i znajduje się na warszawskim Osiedlu Jazdów.

Projekt był adresowany do wszystkich mieszkańców i użytkowników Jazdowa. Jego celem było stworzenie przestrzeni, w ramach której użytkownicy Jazdowa mogliby przekazać sobie nawzajem dobre słowa i życzenia na nowo rozpoczęty rok. Na terenie Fundacji stanęła mapa Jazdowa, na której każdy mógł przyczepić karteczki z życzeniami. Dzięki temu powstała jedyna w swoim rodzaju Mapa Życzeń. Jest ona naprawdę wyjątkowa, ponieważ każdy, kto zaangażował się w projekt, napisał coś od siebie.

Na zdjęciach można zobaczyć efekty projektu i to, czego życzymy sobie nawzajem w tym czasie.
Projekt został zrealizowany przez studentkę animacji kultury, Weronikę Wlaźnik, w ramach praktyk studenckich wraz z wolontariuszkami i wolontariuszami Pracowni Nauki i Przygody.

Projekt zrealizowano dzięki pomocy Partnerstwa Otwarty Jazdów.

———–

Zostań patronem naszego domku i pomóż nam rozwijać go dla Warszawiaków: https://patronite.pl/osiemprzezdwa
———–
Domek OsiemPrzezDwa jest wykorzystywany na cele kulturalno-społeczne dzięki udostępnieniu przez Dzielnicę Śródmieście Miasta Stołecznego