Integracyjne warsztaty dla klas – przywitaj z nami jesień!

Nowy rok szkolny za pasem! Jak co roku organizujemy warsztaty integracyjne dla klas. To twórcza przygoda w plenerze, która pozwala lepiej się poznać i zobaczyć jakie talenty drzemią w grupie szkolnej.

Proponujemy twórczą integrację połączoną z ćwiczeniami komunikacji oraz poznawaniem talentów w klasie.  Nasze zajęcia konstruujemy w oparciu o tzw. pedagogikę przeżyć, która umożliwia dobre poznanie grupy, ćwiczenie szukania niestandardowych rozwiązań oraz budowanie zaufania pomiędzy uczniami oraz uczniami a nauczycielami.

Gry plenerowe oraz te, wykorzystujące niski park linowy, polecane są dla uczniów od 6 klasy. Warsztaty, inspirowane metodą tzw. pedagogiki przygody, wykorzystujące outdoor education świetnie nadają się również do wspólnej pracy nauczycieli wraz z ich uczniami.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: pracownia@naukaprzygoda.edu.pl

Tego typu zajęcia organizujemy już od…5 lat! ? Zobaczcie jak było w poprzednich latach

LO Żmichowska, 2013: >>

LO,  Żmichowska, 2014: >>>