Kolejne szkolenia w projekcie „Skala Współpracy”

„Skala Współpracy dla NGO” to największy projekt, jaki nasza fundacja realizowała do tej pory. Jego celem jest wspieranie organizacji pozarządowych dzięki wspaniałej koncepcji (którą my w fundacji stosujemy od lat) – modelu „Skali Współpracy”. Dzięki zewnętrznemu finansowaniu, mamy szansę przedstawić ten model organizacjom w całej Polsce. Ponad 20 zgłosiło się do roli ambasadorów tej koncepcji w swoim regionie!

Szkolenia w regionach

Aktualnie, w projekcie trwa etap, nazywany przez nas pieszczotliwie „tournee ogólnopolskie”. Trenerki i trenerzy jeżdżą po całej Polsce, by w czasie bezpłatnych szkoleń, tłumaczyć przedstawicielom i przedstawicielkom ngo na czym polega ten model i jak go stosować w organizacjach pozarządowych. Wykorzystują do tego najróżniejsze ćwiczenia i aktywne formy, w tym grę szkoleniową „Poławiacze Pereł”, która wkrótce trafi do organizacji.

W najbliższym czasie szkolenie odbędzie się w Białymstoku, a następnie w Opolu. Kolejne województwa możecie sprawdzać na stronie z zapisami na szkolenia: >>>. Po więcej informacji i pytania możecie zgłosić się do Oli i Gabi, które koordynują szkolenia: szkolenia@skalawspolpracy.pl.

Wydarzenia online

Jesteśmy aktywni również w sieci! Organizujemy webinary, których celem jest wspieranie i popularyzowanie wiedzy pośród wszystkich tych, którzy chcą zacząć stosować Skalę Współpracy w swojej organizacji.

Najbliższy webinar poświęcony będzie podpowiedziom jak stosować Skalę Współpracy w ogranizacjach?

Wydarzenie dostępne bez rejestracji, bezpłatnie pod linkiem:  https://pracownia.clickmeeting.com/jak-stosowac-skale-wspolpracy-w-organizacji-

Wszystkie webinary są nagrane i możecie je w dogodnej chwili obejrzeć na YouTube:

Jak być z nami w kontakcie?

Możecie na bieżąco sprawdzać co dzieje się w projekcie na specjalnej stronie Skala Współpracy NGO lub poprzez Facebooka.