„Lider w zmianie – kształtowanie własnego stylu przywódczego” – warsztaty dla młodzieży

Za nami kolejne i ostatnie warsztaty dla uczniów w ramach projektu „Moc w działaniu„! Na zakończenie cyklu skupiliśmy się na tym, kim jest lider. W trakcie wcielaliśmy się w rolę budowniczych niezwykłej budowli. Tworzyliśmy sylwetki idealnego lidera, zastanawiając się jakie cechy powinien mieć i dlaczego są ważne. Po krótkiej teorii o stylach przywództwa, uczniowie mogli sprawdzić jakie role zazwyczaj pełnią w grupie i jak przekłada się to na ich działanie w zespole oraz pomogło zrozumieć jakim liderem chcą być i w jaki sposób wykorzystać swoje mocne strony. To był bardzo intensywny i ciekawy dzień, mogliśmy wrócić do wiedzy zdobytej podczas poprzednich warsztatów i dzięki żywym dyskusjom wyjść z wieloma przemyśleniami na przyszłość.

Pojekt dofinansowany przez Fundację Empiria i Wiedza w programie „InwestorJa”.