Spotkania Odkrywców – oferta dla przedszkoli

Zajęcia edukacyjne o charakterze naukowym i eksperymentalnym dla przedszkolaków

Proponujemy Państwu specjalny cykl warsztatów, w trakcie których dzieci wykonają serię pasjonujących doświadczeń z dziedziny fizyki, chemii, biologii.

Mali Odkrywcy będą mieli okazję skorzystać z próbówki, pipety ale też przedmiotów codziennego użytku. Przeprowadzane przez nas doświadczenia pomagają zrozumieć podstawowe prawa przyrody, budują pozytywne skojarzenia z naukami przyrodniczymi, rozwijają zdolności poznawcze dzieci.

Proponujemy Państwu cykl warsztatowy składających się z pojedynczych spotkań w każdym miesiącu. Każde zajęcia dotyczą nowego tematu i mogą być dostosowane do cykli tematycznych w przedszkolu, ważnych świąt czy pór roku.

Animatorzy Pracowni Nauki i Przygody uwzględniają wiek i możliwości poznawcze dzieci, dlatego proponujemy nieco odmienne scenariusze dla grup cztero-, pięcio- i sześciolatków. Nasze zajęcia trwają 60 minut: doświadczenia przeplatamy zabawami i grami ruchowymi.

W sezonie późnowiosennym i letnim preferujemy warsztaty organizowane na świeżym powietrzu.

Nasze zajęcia zostały przygotowane w taki sposób, aby wspierały realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

Cena pojedynczego warsztatu: 25 zł od dziecka. Nauczyciel uczestniczy w warsztatach bezpłatnie.

W cenę wliczona jest opieka dwójki doświadczonych animatorów, materiały dla dzieci, pakiet edukacyjny dla nauczyciela. Dostosowując się do indywidualnych potrzeb konkretnej placówki możemy zaproponować cenę zajęć dla grupy.

Przy zamówieniach kilku warsztatów proponujemy zniżki i ofertę dodatkową, np. warsztaty dla rodziców z dziećmi,naukowe imprezy plenerowe.

Grupa liczy min. 15 max. 20 osób. W przypadku deklaracji organizacji zajęć dla mniejszej lub większej grupy, prosimy o indywidualny kontakt.

Kontakt: w celu uzgodnienia szczegółów oferty prosimy o kontakt pod numerem telefonu telefonu 505 127 515 (Jacek Walawender), 507 692 737 (Asia Przydatek) lub e-mail: odkrywcy@naukaprzygoda.edu.pl

Uwagi: Prosimy, aby dzieci przyszły na warsztat w ubraniu, które można pobrudzić. W trakcie warsztatów niezbędny jest dostęp do wody. Przygotowanie sali na warsztaty i sprzątnięcie po zajęciach zajmuje każdorazowo 30 minut.

Zapraszamy na pasjonujące spotkanie z nauką!