Spotkania Odkrywców – oferta dla szkół

| GRUPA  | SCENARIUSZE | CENA | JAK SIĘ UBRAĆ NA ZAJĘCIA | REZERWUJ |

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości zaproszenia do Państwa szkoły doświadczonych animatorów Pracowni Nauki i Przygody, którzy poprowadzą zajęcia o profilu naukowym.

Naszym głównym celem jest rozbudzanie ciekawości poznawczej dzieci poprzez wspólne wykonywanie doświadczeń.

Każdy uczestnik warsztatów ma możliwość wzięcia udziału w zadaniach praktycznych – a nie tylko obserwacji pokazu – dzięki temu z radością może uczyć się poprzez zabawę!

Nasze zajęcia zostały przygotowane w taki sposób, aby wspierały realizację podstawy programowej edukacji wczesnoszkolnej, szczególnie w zakresie edukacji przyrodniczej i matematycznej.

Oferujemy zajęcia na jeden z proponowanych przez nas tematów, lub stworzenie specjalnego scenariusza na potrzeby konkretnej szkoły.

Zapraszamy na pasjonujące spotkanie z nauką!