Rozpoczęliśmy szkolenia dla organizacji pozarządowych w całej Polsce

Jak wzmacniać współpracę w organizacjach pozarządowych? Jak wspierać wolontariuszy by jeszcze lepiej realizować cele i misje organizacji? Co sprawia, że niektórzy angażują się w działania, a inni wycofują, a czasem nawet popadają w konflikty?

Odpowiedzi na te pytania padają na szkoleniach, które przygotowaliśmy dla organizacji pozarządowych z całej Polski!

Szkolenia organizujemy w większości województw oraz on-line w ramach programu Skala Współpracy NGO. Zapraszamy na nie przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych. W programie gra i ćwiczenia, odrobinę teorii, dyskusje i integracja pomiędzy organizacjami.

Udział w całodniowym szkoleniu kosztuje 30 zł. Bezpłatnie mogą wziąć w nim udział przedstawiciele i przedstawicielki organizacji zgłoszonych do projektu. Resztę kosztów pokrywa dotacja.

W 7 godzinnym programie przewidziane zostały dwie przerwy kawowe (15 minut) oraz dłuższa przerwa obiadowa (1 godzina). Organizator zapewnia poczęstunek na czas przerwy kawowej, obiad pozostaje po stronie uczestników szkolenia. Osoby uczestniczące w szkoleniu otrzymają dokument potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu.

Na tej stronie możecie sprawdzić wszystkie terminy, zgłosić się na szkolenie lub zapisać na powiadamiajkę o szkoleniu w wybranym województwie: https://ngo.skalawspolpracy.pl/szkolenia-wojewodzkie/

Zapraszamy!