Świetlica naukowa w roku szkolnym 2016/2017

3 - siejemy rośliny dla zapylaczyZapraszamy wszystkich znudzonych zwykłą świetlicą, bardzo uporządkowanymi zajęciami lub nie robieniem niczego, do miejsca, gdzie w luźnej i przyjaznej atmosferze można szukać w sobie naukowca. Będziemy eksperymentować, tropić, kombinować, dociekać, testować i gadać.

Możesz przyjść z:

• doświadczeniem, którego nie udało Ci się zrobić w domu,
  • chęcią zmieszania w jednym kotle wszystkiego co znajdziesz,
  • patykiem,
  • przyjacielem lub przyjaciółką,
  • siostrą lub bratem,
  • pragnieniem odpoczynku i przy okazji zrobienia czegoś ciekawego…

ZAPRASZAMY!

Każdą środę od 14:00-18:00 domek fiński „OsiemPrzezDwa” ul. Jazdów 8/2 – dla uczniów szkół podstawowych.

Świetlicę będzie prowadziło minimum dwóch doświadczonych animatorów-wolontariuszy fundacji. Jest możliwość odebrania dziecka z pobliskiej szkoły.

Kontakt, zapisy i pytania: odkrywcy@naukaprzygoda.edu.pl, Jacek Walawender tel. 505 127 515.

Udział w zajęciach jest płatny – 15 zł. Składka ta pokrywa materiały oraz koszty utrzymania domku.

Uwaga!

Marzymy, aby nasza świetlica mogła być dla uczestników bezpłatna! Poszukujemy sponsora, który mógłby pomóc nam w zakupie niezbędnych materiałów oraz utrzymaniu domku (głównie ciepła zimą) – tak, aby OsiemPrzezDwa było radosną przestrzenią dla okolicznych dzieci. Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam pomóc – skontaktuj się z nami!

srodmiescieDomek OsiemPrzezDwa przy ul. Jazdów jest wykorzystywany na cele społeczno-kulturalne przez Fundację Pracownia Nauki i Przygody oraz Okręg Mazowiecki Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.