Zapraszamy studentów do odbycia praktyk przy okazji konferencji 'Edukacja przygodą’!

Propozycja PRAKTYK STUDENCKICH

w wymiarze 30 lub 60 godzin

przy organizacji konferencji naukowej:

„Edukacja przygodą” Teresin, 14-15.10.2011

Zapraszamy do odbycia praktyk przy okazji organizacji konferencji naukowej „Edukacja przygodą”, która dotyczy outdoor&adventure education!

Organizatorami konferencji są:  Katedra Animacji Kultury i Pracy Socjalno-Wychowawczej Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego,  Fundacja Nasza Ziemia, Pracownia Nauki i Przygody.

Praktyki podzielone są na 2 części: udział w bezpośredniej organizacji konferencji (praca w biurze, pomoc przy reklamie, rekrutacji uczestników, organizacji warsztatów) w wymiarze 15h lub 30h oraz z drugiej części czyli udziału w wybranych projektach Fundacji Nasza Ziemia lub Pracowni Nauki i Przygody (poznanie zasad działania NGO, poznanie programów wybranej organizacji, udział w wybranych programach lub warsztatach tych organizacji) w wymiarze 15h lub 30h.

Podczas praktyk zdobędziesz doświadczenie w organizacji konferencji i poznasz warunki pracy organizacji pozarządowej!

Zgłoszenia i odpowiedzi na wszelkie pytania uzyskacie u mgr Agnieszki Leśny (aga.lesny{małpka]gmail.com).

Więcej o konferencji: www.edukacjaprzygoda.pl