Zwiedzanie i nauka pod żaglami? Czemu nie!

Wszystkim miłośnikom żeglarstwa oraz historii sztuki i architektury polecamy udział w niezwykłym rejsie jakim jest Rejs Architektów! Ten niezwykły projekt, który powstał w gronie studentów architektury, szybko zyskał grono zapaleńców, którzy na co dzień nie zajmują się architekturą ale polubili żeglowanie do ciekawych miast europejskich wraz z profesjonalistami.

Ideą projektu jest połączenie rejsu morskiego z poznawaniem i doświadczaniem architektury odwiedzanych miejsc.

Zwiedzanie ma zazwyczaj formułę seminaryjną – część uczestników, przed wypłynięciem dostanie obiekty do opracowania, a w trakcie rejsu – podczas wspólnego spaceru – będzie je prezentować. Czy w trakcie chodzenia po mieście, czy to wieczornych debat na pokładzie będzie okazja, żeby wreszcie, na spokojnie, luźno i w wakacyjnej atmosferze porozmawiać o współczesnej architekturze.

Trasa rejsu: DUBLIN – HEBRIDES – BERGEN – KØBENHAVN – SZCZECIN

Termin: 24/08/2012 – 09/09/2012

Cena:
2550 PLN STUDENCI
2950 PLN ARCHITEKCI
+ KOSZT PRZELOTU/DOJAZDU DO DUBLINA
Cena zawiera zakwaterowanie na żaglowcu STS Fryderyk Chopin, wyżywienie, opiekę doświadczonej załogi oraz opłaty portowe.

Polecamy: kliknij!