Ruszyła rejestracja na konferencję „Edukacja Przygodą”

Szanowni Państwo,

Już po raz drugi mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w ogólnopolskiej konferencji „Edukacja przygodą” poświęconej zagadnieniom outdoor&adventure education w Polsce (zwanego czasem wychowaniem przez przygodę, pedagogiką przygody, wychowaniem plenerowym, turystyką aktywną lub pedagogiką przeżyć). Inspirują nas teorie Experiental Learning, komunikacji naukowej,edukacji bazującej na doświadczeniu. Zapraszamy przedstawicieli środowisk akademickich (badaczy, teoretyków) i środowisk oświatowych (kadra kształcąca nauczycieli, wychowawców i opiekunów dzieci i młodzieży), praktyków „pedagogiki przygody” (nauczycieli, edukatorów, twórców programów i projektów, działaczy stowarzyszeń), doktorantów, studentów.

Zapraszamy uczestników, prelegentów i twórców projektów inspirowanych edukacją przygodą! http://edukacjaprzygoda.pl/

Prosimy o przekazanie naszego zaproszenia potencjalnym zainteresowanym.

Pobierz komunikat 1 o konferencji