Rozwijalnia: gry i ćwiczenia z gumizelą

Ruszamy z nowym cyklem warsztatowym! 11 maja startuje Rozwijalnia*! Na pierwsze spotkanie zabieramy… GUMIZELĘ!

Znacie gumizelę? Elastyczną taśmę, którą można wykrzystywać w trakcie szkoleń, warsztatów i różnych form pracy z grupą? Zapraszamy na Rozwijalnię* poświęconą właśnie temu, niezwykłemu narzędziu!

Biorąc udział w tym warsztacie, możecie spodziewać się:

• poznania ćwiczeń z gumizelą dla młodzieży i dorosłych
  • instrukcji oraz podpowiedzi jak bezpiecznie wykorzystywać gumizelę
  • dużo śmiechu i aktywnych działań
  • twórczego myślenia inspirowanego gumizelą

Uwaga: na warsztat zapraszamy w swobodnym stroju i sportowym obuwiu!

Warsztat planowany jest w plenerze. W przypadku złej pogody spotkamy się w zadaszonej, bezpiecznej przestrzeni – o czym powiadomimy telefonicznie.

Do ćwiczeń z gumizelą potrzebujemy grupy :) dlatego spotkanie odbędzie się pod warunkiem zgłoszenia m.in. 10 osób.

Warsztat poprowadzi:

Aga Leśny – trenerka w nurcie experiential/outdoor/adventure education. Ekspertka pedagogiki przygody. Entuzjastka gumizeli oraz twórczyni wielu ćwiczeń z jej wykorzystaniem.

Zapisy: >>>

*Rozwijalnia to cykl krótkich, rozwojowych warsztatów w nurcie experiential education prowadzony przez trenerów Pracowni Nauki i Przygody. Nie macie czasu na długie szkolenie? Zapraszamy na rozwojowy „aperitif”. Dzielimy się z Wami naszymi najlepszymi ćwiczeniami, teoriami i doświadczeniem w pracy z grupami.