Warsztaty umiejętności pedagogicznych dla Hydropolis

W listopadzie Pracowni udaliśmy się do Wrocławia, gdzie w Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis prowadziliśmy warsztaty umiejętności pedagogicznych w pracy z dziećmi.

W czasie dwóch dni szkoleniowych pracowaliśmy z animatorami i pracownikami Hydropolis pomagając im zrozumieć zachowania dzieci, to z czego one wynikają oraz jak sobie z nimi radzić. Rozmawialiśmy m.in o psychologii rozwojowej, komunikacji dzieci i dorosłych, emocjach oraz o technikach radzenia sobie z trudnościami w czasie pracy z dziećmi.

Uczestnicy szkolenia wyszli bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia, z kolei trenerzy mogli zobaczyć jak to jest pracować z dziećmi w tak niezwykłym miejscu jakim jest Hydropolis. Jeśli jeszcze tam nie byliście to koniecznie się wybierzcie!