Warsztaty dla młodzieży w Izabelinie

Nowy rok szkolny w Pracowni zaczęliśmy dość spektakularnie – przez pięć dni (między 6 a 10 września) przeprowadziliśmy warsztaty dla dziewięciu klas ze szkoły podstawowej w Izabelinie. W naszych warsztatach wzięło udział ponad 220 osób! Celem całego przedsięwzięcia była integracja uczniów w ich klasach, co stanowiło duże wyzwanie z uwagi na długi okres nauki zdalnej, której doświadczyli uczniowie. W trakcie każdego z warsztatów uczestnicy wzięli udział w grach z wykorzystaniem m.in. niskiego parku linowego, slackline’a czy gumizeli. Wspólna przygoda dała uczniom możliwość lepszego poznania się, a nauczycielom – możliwość spojrzenia na wychowanków z nowej perspektywy.

Był to dla nas bardzo intensywny i owocny tydzień! Nie możemy się doczekać kolejnych warsztatów w szkołach. Może Twoja klasa będzie następna? 😊

/asz/

Warsztaty prowadzili wolontariusze fundacji. Jeśli chciałabyś/chciałbyś być jednym z nich – zapraszamy do naszego programu wolontariackiego.

Działanie odbyło się w ramach upowszechniania rezultatów projektu trenerskiego Erasmus+ „Train the trainers outdoors as a tool”.