Zapraszamy na przygody w przyrodzie dla dzieci!

We współpracy z Herbikids – zabawy z przyrodą, uruchomiliśmy stałe zajęcia przygodowo-przyrodnicze dla dzieci, w sercu warszawskiego śródmieścia!

Zapraszamy dzieci do przeżywania przygód 🏃🌳🐞w przyrodzie.

👀Na zajęciach będziemy odkrywać tajemnice zwierzaków🦉, roślin🌱 i różnych zjawisk przyrodniczych☔. Będą gry terenowe, dzikie spacery, majsterkowanie, rękodzieło oraz eksperymenty.

📆Chcemy stworzyć grupę małych przyrodniczych pasjonatów i spotykać się raz w tygodniu we wtorki w godz 17:30-18:30 na klimatycznym osiedlu Jazdów, w Śródmieściu Warszawy. Mamy tam do dyspozycji drewniany domek z kominkiem w klimacie górskiego schroniska. Nie jest to jednak cel naszych przygód, gdyż planujemy maksymalnie długo przebywać w zielonej okolicy osiedla Jazdów. Jeśli jeszcze tam nie byliście, to sprawdźcie to unikalne miejsce w Warszawie, a przeniesiecie się do małej wioski drewnianych domków ukrytej w starej zieleni miasta.

👫Dla kogo: zapraszamy dzieci w wieku 5-10 lat

🏡Gdzie: Domek Przygody, ul. Jazdów 8/2, Warszawa Śródmieście

💰Koszty: pojedyncze zajęcia w przypadku wolnych miejsc 45zł, karnet 4 zajęć 150zł (37,5zł za zajęcia)

Zajęcia rozpoczną się w przypadku uzbierania jednej grupy, ale liczymy na więcej 🙂 Planowany start 14 marca. Jeśli pasuje Wam inny termin np. poniedziałkowy to dajcie znać.

Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów via mail: info@herbikids.pl, Messenger czy telefonicznie 602205414