Nowa prezeska fundacji!

Zmiany, zmiany! Na kapitańskim mostku naszej fundacji nastąpiła zmiana wachty 🙂 Nową prezeską naszej fundacji została Aleksandra Szydlik. Zastąpiła w tej roli, po ponad 12 latach, Agę Leśny. Ola jest trenerką i animatorką społeczną. Fundację poznała w ramach zajęć na Wydziale Pedagogicznym UW i szybko do niej dołączyła. Ukończyła z nami kurs trenerski outdoor education i kurs budowy i działań na niskim parku linowym. Zajmowała się projektowaniem, prowadzeniem i koordynacją licznych programów rozwojowych dla młodzieży. Ostatnio jest bardzo zaangażowana w projekt Skala Współpracy NGO, w którym koordynuje organizację szkoleń w województwach w całej Polsce oraz online.

Jak wielu i wiele z nas, ma przeszłość harcerską 🙂 Na co dzień pracuje w ośrodku kultury na Pomorzu. Niech wiatr od morza przywiewa jej wiele inspiracji w prowadzeniu naszej fundacji 💙