Bez spiny mamy liny – relacja z otwarcia OsiemPrzezDwa

To hasło królowało podczas niedzielnego otwarcia Domku „OsiemPrzezDwa”. Wspólnie z harcerzami z Referatu Wędrowniczego ZHR, po wielu miesiącach wspólnej, trudnej pracy w końcu się udało! W niedzielę 23 marca w samo południe „rozwiązaliśmy” Nasz Domek!

Kilkaset osób wzięło udział w zorganizowanym przez nas wydarzeniu. Na gości czekało wiele atrakcji takich jak gumizela, niski park linowy, gry podwórkowe, wielkie bańki, majsterka czy możliwość przejażdżki na monocyklu. Dla najmłodszych jedną z największych atrakcji były eksperymenty i zabawy z cieczą nienewtonowską w ramach Spotkań Odkrywców.
A na koniec dnia w sali kominkowej naszego domku odbył się fantastyczny koncert na bum-bum rurkach!

Tych, ktorym się podobało, jak i tych którzy nie dali rady jeszcze wpaść zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach i aktywnościach, które już niebawem odbywać się będą regularnie w OsiemPrzezDwa.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony, facebooka i zapisania się do newslettera! :)

 

 

Domek OsiemPrzezDwa przy ul. Jazdów jest wykorzystywany na cele społeczno-kulturalne przez Fundację Pracownia Nauki i Przygody oraz Okręg Mazowiecki Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej dzięki pomocy Miasta srodmiescieSpołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście

 

 

« z 2 »