Dołącz do zespołu fundacji i weź udział w międzynarodowym kursie projektowania gier!

Zapraszamy Cię naszego zespołu zajmującego się grami i grywalizacją w edukacji >>>

Weź udział w niezwykłym 8-dniowym kursie projektowania gier edukacyjnych! W sierpniu 2021 (czyli 8 dni kursowych i 2 na wyjazd i przyjazd) zapraszamy Cię na stacjonarny kurs, w trakcie którego, wraz z pasjonatami z 5 krajów, zaprojektujesz „grywalną” grę edukacyjną! Językiem kursu będzie angielski. Nie martw się jednak, na miejscu będzie spora ekipa z Polski oraz trenerzy, którzy pomogą zrozumieć trudniejsze zagadnienia :)

W programie spora dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej związanej z projektowaniem gier edukacyjnych. Uczestnicy będą projektowali elementy, a następnie pełne, grywalne prototypy w trakcie emocjonalnego GameJamu, poprowadzonego wraz z zaproszonymi, profesjonalnymi projektantami. Choć progam jest bardzo intensywny, nie zabraknie czasu na planszówkowe i RPGowe wieczory dla chętnych.

Udział w kursie jest współfinansowany ze środków programu Erasmus+. Wpłacasz niewielkie wpisowe, na miejscu pomagasz nam wspłtworzyć to wydarzenie a następnie włączasz się w akcje promowania gier jako narzędzi edukacyjnych.

Kurs odbędzie się w niezwykle urokliwym ośrodku – Kaczym Bagnie – gdzie poza sporą dawką wiedzy i praktyki, będzie można po prostu odpocząć w naturze! Ośrodek spełnia wymagania wprowadzone w związku z pandemią COVID-19. Obejrzyj galerię zdjęć z naszego poprzedniego projektu w Kaczym Bagnie, oraz przeczytaj relację >>>

Więcej informacji o warunkach uczestnictwa, kadrze, celach oraz formularz zgłoszeniowy, znajdziesz na stronie dedykowanej kursowi: >>>

Patronem projektu jest Rebel.