Stwórzmy śpiewnik!

Jedną ze stałych, animacyjnych inicjatyw naszej fundacji w domku OsiemPrzezDwa, jest organizacja wieczorów piosenki turystycznej. Historia tych wieczorów jest dosyć niezwykła (przeczytaj >>>) i opisała ją nawet stołeczna Gazeta Wyborcza (przeczytaj >>>) :) Wydarzenie, od początku współorganizowane jest przez Studencki Klub Przewodników Beskidzkich Warszawa, tworzący z nami niezwykłe partnerstwo.

Impreza odbywa się cyklicznie co miesiąc. Z krótką przerwą na re-organizację z powodu pandemii, spotykamy się od 2015 roku. W lipcu 2020 miała miejsce 54.edycja!

Z tej okazji zaaplikowaliśmy o środki na wydanie specjalnego, lokalnego śpiewnika… i otrzymaliśmy grant!

Zdjęcie: Ania Szykiedans

W związku z tym ogłaszamy konkurs na:

  • Skład piosenek w śpiewniku! Przyjdźcie na wydarzenie 20 sierpnia 2020 (przeczytajcie wcześniej zasady „covidowe” >>>) i oddajcie swój głos do specjalnej skrzynki. Bywalcy imprezy, którzy akurat na ten wieczór nie będą mogli przyjść zostaną poproszeni o oddanie głosu online!
  • Zdjęcie na okładkę. Minimalna rozdzielczość to 300 dpi. Zdjęcia przesyłajcie na adres: aga.lesny@naukaprzygoda.edu.pl do 15.09.2020
  • Grafiki zdobiące wnętrze śpiewnika. Minimalna rozdzielczość to 300 dpi. Grafiki przesyłajcie na adres: aga.lesny@naukaprzygoda.edu.pl do 15.09.2020. Istnieje też możliwość przeskanowania grafik – w takim wypadku możecie przynieść papierowe oryginały na wydarzenie :)
Zdjęcie: Ania Szykiedans

Organizacja śpiewanek jest możliwa dzięki zaangażowaniu wolontariuszek i wolontariuszy oraz finansowego wsparcia Patronek i Patronów. Czy możesz zostać jedną/jednym z nich? https://patronite.pl/osiemprzezdwa

Projekt został wsparty przez Towarzystwo Sąsiedzkie w ramach konkursu na działania lokalne „Po Sąsiedzku”. Projekt Towarzystwo Sąsiedzkie finansuje m.st. Warszawa.