Festival LABA na warszawskim Jazdowie

Nasza Fundacja razem z Kwartalnikiem Przekrój i społecznością Otwartego Jazdowa szykuje czas laby na świeżym powietrzu w ramach festiwalu LABA 2018  :) Rezerwujcie weekend 12-13 maja! :)
Wydarzenia wokół naszego domku to:

 

LABA na niskim parku linowym, 12 maja, 11:00-13:00

 

LABA w parku naukowym 12 maja, 14:00 – 18:00

 

LABA z gumizelą, 13 maja, 11:00 – 13:00

 

LABA filozoficzna – Jazdowski Hyde Park, 11:00 – 18:00

 

Możecie też po prostu przyjść z kocem i posiedzieć na trawie przed naszym domkiem :) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych sąsiadów ;)

O festiwalu

„Festival Laba
All is one – czyli wszytko jedno

Spotkaliśmy się i okazało się, że jest nam ze sobą po drodze. My, czyli kwartalnik „Przekrój” i Otwarty Jazdów, zapraszamy na Labę, święto czasu wolnego.
Chcemy stworzyć przestrzeń do spotkania. W środku miasta, ale na trawie i pod drzewami. Blisko tego, czym żyjemy na co dzień, ale i blisko natury. W innych okolicznościach niż zwykle, bez pośpiechu i bez założonej listy celów do osiągnięcia. Wierzymy w siłę bezpośrednich relacji, wartość zabawy i swobodnego eksperymentowania. Bez presji czasu.
Będziemy razem czytać i uprawiać ogródek, medytować i tańczyć, dyskutować i spacerować, gotować i budować. Albo po prostu jeść, słuchać muzyki i się uśmiechać. Wystawiać twarze do słońca albo okrywać się kocami. Boso albo w butach, jak kto woli. Wstęp na wszystkie wydarzenia wolny. Taka Laba.”

Wstęp wolny.

_______

Uwaga: na teren osiedla Jazdów obowiązuje zakaz wjazdu samochodów. Najlepiej przyjedźcie komunikacją miejską lub rowerem.
_______
Zostań patronem naszego domku i pomóż nam rozwijać go dla Warszawiaków: https://patronite.pl/osiemprzezdwa
_______
Domek OsiemPrzezDwa jest wykorzystywany na cele kulturalno-społeczne dzięki udostępnieniu przez Dzielnicę Śródmieście Miasta Stołecznego Warszawy

 srodmiescie