I Otwarte Spotkanie Dyskusyjne „Wychowanie do samodzielności”

Pracownia Nauki i Przygody oraz Edukacja Przygodowa z wielką przyjemnością zapraszają na:
Otwarte Spotkanie Dyskusyjne „Wychowanie do samodzielności”.

6 marca 2016, g. 17:00 – 19:30 Przedszkole Zegar Słoneczny, ul. Poranku 5, Zalesie Górne

Rozmawiać będziemy także o survivalu, wychowaniu przez obcowanie z przyrodą, strachu, autorytecie, dokonywaniu wyborów, nakazach i zakazach, zaufaniu oraz bezpieczeństwie..

krisek0W rozmowie towarzyszyć nam będzie Krzysztof „Krisek” Kwiatkowski:
✔ propagator survivalu w Polsce,
✔ prezes Stowarzyszenia Polska Szkoła Surwiwalu,
✔ przez 24 lata był wychowawcą w zakładzie wychowawczym dla chłopców, gdzie swoją pracą i nowatorskim podejściem wpłynął na dalsze życie wielu osób,
✔ oraz zdołał rozwiązać problem ucieczek, agresji i nadużywania alkoholu poprzez cierpliwe, życzliwe podejście i rozmowy – zamiast stosować przymus i kary,
✔ zasłużony działacz resocjalizacyjny,
✔ opublikował wiele prac dotyczących wychowania, pedagogiki i survivalu.
Mawiał do swoich wychowanków:
“Chodzi przede wszystkim o to, byście mnie się nie bali i wtedy mieli zdolność spokojnego oceniania tego, co wam mówię i samodzielnego dokonywania wyboru”.

Zapraszamy zarówno do słuchania, jak również zabierania głosu.

Oferujemy darmową herbatę, kawę, wodę i poczęstunek.

WSTĘP WOLNY – będziemy wdzięczni za dokarmienie puszki na pokrycie kosztów.

Sugestie, pytania, opinie:
✉ kontakt@edukacjaprzygodowa.pl
☎ 697-396-960

Spotkanie organizujemy w ramach programu Edukacja Przygodą, którego celem jest popularyzowanie i rozwijanie koncepcji inspirowanych outdoor/adventure/experiential education.