50 osób na wieczorze piosenki turystycznej

18 czerwca 2015, w OsiemPrzezDwa odbył się trzeci wieczór piosenki turystycznej, którego gospodarzem jest nasza fundacja a organizatorami grupa śpiewających przyjaciół wywodząca się z warszawskiego koła SKPB czy stołecznych środowisk harcerskich. Gośćmi „śpiewanek” są też przyjaciele fundacji, uczestnicy naszych warsztatów i szkoleń oraz entuzjaści działań w domku OsiemPrzezDwa. We wczorajszym wieczorze wzięło udział ponad 50 osób w wieku od kilku miesięcy (sekcja „pełzaki”) do rozśpiewanych seniorów. Akompaniowało nam sześciu gitarzystów, dwoje bębniarzy oraz „harmonijkarz” :)

Ze względu na fakt, że wieczory odbywają się w OsiemPrzezDwa, są to imprezy przyjazne dla dzieci, przestrzeń wolna jest od alkoholu i papierosów. Poczęstunek zapewniają uczestnicy.

Śpiewamy w każdy trzeci czwartek miesiąca od godziny 19:30.

spiewanki1

spiewanki2

Domek OsiemPrzezDwa przy ul. Jazdów jest wykorzystywany na cele społeczno-kulturalne przez Fundację Pracownia Nauki i Przygody oraz Okręg Mazowiecki Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

 srodmiescie