Odmrażamy niezwykły projekt TrackOne!

Po „pandemicznym zamrożeniu”, ruszamy z niezwykłym projektem Track One!

Pracownia Nauki i Przygody wraz z innymi outdoorowymi organizacjami z Rumunii, Gruzji, Ukrainy i Armenii od jesieni tego roku rozpoczyna działania w ramach dwuletniego projektu Track One! Celem projektu jest wymiana dobrych praktyk w nurcie outdoor & adventure education. Dla nas to niezwykła szansa, ponieważ to pierwszy projekt tego typu z krajami z poza Unii Europejskiej. Daje to niezwykłą szansę poznania i zrozumienia kontekstu działań outdoorowych z organizacjami z krajów, z którymi nie mieliśmy do tej pory bliskiego kontaktu. Czas to zmienić!

Przed nami mnóstwo ciekawych, rozwijających wydarzeń w nurcie outdoor &adventure education! Kurs trenerów outdoor, wizyty studyjne, wymiana międzynarodowa, warsztaty – każde z nich będzie odbywać się u nas lub jednego z naszych zagranicznych partnerów.

Jeśli działasz z młodzieżą i jesteś otwarty/a na nowe doświadczenia, wyjście poza schemat dzięki inspiracjom z innych krajów, to ten projekt jest dla Ciebie! Koniecznie obserwuj naszą stronę internetową, bo już wkrótce ruszamy z rekrutacją!

Projekt jest finansowany przy wsparciu Komisji Europejskiej.