Outdoorowy jamsession dla trenerek i trenerów Szkoły Liderów

16 września 2021 mieliśmy okazję gościć zespół trenerek i trenerów Szkoły Liderów. W Szkole Liderów od lat wykorzystuje się metody outdoor education do integracji i budowania zespołów uczestników programów. Jednak zespół trenerski pragnął odświeżenia wykorzystywanych metod i podejścia do działań outdoorowych – stąd nasze wspólne spotkanie w elastycznej formule. Przeszliśmy wspólnie kilka gier polecanych do pracy w kontekście przywództwa, doskonalenia procesów wewnątrz organizacji czy budowania kultury i wartości zespołów. Po każdej aktywności wspólnie dyskutowaliśmy o możliwych zastosowaniach danej metody oraz zwracaliśmy uwagę na jej aspekty techniczne czy zasady bezpieczeństwa.

Eksperyment z taką formułą uważamy za całkiem udany!

Jamsession prowadziła Aga Leśny z pomocą zespołu wolontariuszy i wolontariuszek fundacji.