Życzenia na czasie-warsztat rękodzieła


Sensem wysyłania świątecznych życzeń jest przekazanie bliskim i znajomym czegoś od nas specjalnie dla nich. Zaganianie świąteczne i wszechobecny pośpiech sprawiają, że coraz częściej wysyłamy standardowe życzenia na kartce kupionej w kiosku. W tym roku powiedzmy: STOP gotowcom!  Proponujemy Wam nietypowe warsztaty, będące pretekstem do stworzenia dla najbliższych  życzeń od serca: proste, łatwe i niebanalne techniki ozdabiania kartek z życzeniami. Wyślij w tym roku nietypowe życzenia świąteczne, przygotowane własnymi rękami, tak jak potrafisz. Ten warsztat to doskonała okazja aby przysiąść i napisać życzenia na czas a nie w ostatniej chwili. Nasze spotkania będą okazją do rozmowy o sensie wysyłania życzeń, ich kulturowym znaczeniu i tym co znaczą dla nas samych.

Prowadząca: Bożena Dybowska – pedagog i twórca rękodzieła. W kręgu swoich znajomych znana jako autorka ręcznych papeterii i życzeń z głębi serca. Jej wspaniałe listy i kartki możecie obejrzeć na jej stronie: www.listybozeny.waw.pl

Zapisy: Zgłoszenie e-mailem na adres: naukaprzygoda@gmail.com  Warunkiem wpisu na listę uczestniczek jest wpłata zaliczki w wysokości 20 zł na konto: 44 1020 1026 0000 1002 0031 9657 CEiR „Słonecznik” z dopiskiem Pracownia Stylu.

Cena: Udział w warsztacie kosztuje 45 zł (22,5 zł/h). Proponujemy zniżkę dla mam z córkami (40 zł od osoby). W cenę warsztatów wliczone są koszty materiałów. Zniżka przy zapisie na więcej niż jeden warsztat w projekcie „Pracownia Stylu”.

Zastrzegamy, że warsztaty odbędą się przy zebraniu minimalnej grupy uczestniczek. Ilość miejsc ograniczona. Po warsztacie będzie możliwość zakupu kartek wykonanych przez artystów.

Ps. Zachęcamy aby na warsztaty przynieść koperty, adresy, znaczki i tego samego dnia wysłać wykonane kartki :)