Piękny portret – warsztat fotograficzny

Zapraszamy na warsztat, którego tematem jest: jak zrobić dobry portret przy pomocy sprzętu, który jest pod ręką? Podczas spotkania będziemy zgłębiać tajniki kadrowania, oświetlenia, pozowania, perspektywy i rekwizytów używanych w zdjęciach portretowych oraz sprawdzać je w praktyce tworząc wzajemnie swoje portrety. Obalimy mit, że do wykonania ładnego portretu potrzebne jest profesjonalne studio fotograficzne!

Prosimy o przyniesienie własnego aparatu fotograficznego.

Prowadząca: Magdalena Zaborowska – pedagog, animator społeczno-kulturalny. Zrealizowała m.in. projekt „Obiektywy na statywy” – warsztat w ramach autorskiego projektu profilaktycznego, warsztaty dla gimnazjalistów i licealistów, „Capture your thoughts” – międzynarodowa wymiana młodzieży w ramach Europejskiego Programu „Młodzież w działaniu”.

Zapisy: Zgłoszenie e-mailem na adres: naukaprzygoda@gmail.com.  Warunkiem wpisu na listę  jest wpłata zaliczki w wysokości 20 zł na konto: 44 1020 1026 0000 1002 0031 9657 CEiR „Słonecznik” z dopiskiem Pracownia Stylu.

Cena: Udział w warsztacie kosztuje 45 zł (22,5 zł/h). Proponujemy zniżkę dla mam z córkami (40 zł od osoby). Zniżka przy zapisie na więcej niż jeden warsztat w projekcie „Pracownia Stylu”. Zastrzegamy, że warsztaty odbędą się przy zebraniu minimalnej grupy. Ilość miejsc ograniczona.