Przekaz płynący z natury – relacja z seminarium Franka Granta we Wrocławiu

Piątek 13-tego, a jednak się udało! 13.10.2017 miało miejsce drugie seminarium Franka Granta – praktyka adventure therapy.
„Przekaz płynący z natury” – seminarium z Frankiem Grantem odbyło się w sercu Wrocławia: Parku Popowickim. Żądni nowych doznań uczestnicy warsztatu, mieli niebywałą okazję popracować z naturą i w naturze w przepięknych, słonecznych, jesiennych okolicznościach przyrody. Piątkowe popołudnie spędziliśmy w podróży do swojego wnętrza, ale zdobywając wiedzę o rytuałach inspirowanych tradycją indiańską. Uczyliśmy się o tym, jak być o przyrodzie; jak używać natury  jako przedmiotu i podmiotu nauki. Nauka przez doświadczenie – czyli proces,  który wspólnie przeszliśmy, pozwolił nam doświadczyć, jak w naturze można przyjrzeć się przeszłości, zaplanować zmiany w przyszłości i ugruntować się w teraźniejszości.
…oczywiście, że przytulaliśmy drzewa :)
Każdemu, kto będzie miał okazję uczestniczyć w spotkaniach z Frankiem Grantem gwarantujemy- jako organizatorzy, ale też jako uczestnicy niecodzienne doświadczenia – śledźcie nasze wydarzenia z udziałem Franka.
p.s Czy wiecie dlaczego tak dobrze jest wygrzać swoje plecy w słońcu? Indianie wierzyli, że mając za sobą słońce – zachód, jesteś zwrócony twarzą ku wschodowi – czyli przyszłości.
/pk/