Relacja w warsztatów „Adventus” #13

W dniach 3-5 lipca w naszym domku Osiem Przez Dwa odbyły się pierwsze stacjonarne warsztaty w sezonie, po zniesieniu obostrzeń. Jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni- szczególnie, że była to wyjątkowa, szczęśliwa 13 edycja Warsztatów Pedagogiki Przygody Adventus. Tą przyjemność mieli trenerzy: Justyna Schimanda, Joanna Keller oraz trenerzy linowi: Andrzej Kowal i Monika Babis. 

Z uwagi na bezpieczeństwo i środki ostrożności ograniczyliśmy liczbę uczestników i dopasowaliśmy program tak, by uwzględnić normy i restrykcje. Pomimo tego, spędziliśmy aktywny  weekend pełen nauki ale także zabawy- humory i pogoda dopisała :) Największą pochwałą i docenieniem dla Pracowni jest to, że po warsztatach zgłosił się kolejny wolontariusz, zafascynowany experiential education, chcący zasilić nasze szeregi i stać się częścią fundacji. 

Program 13 Adventusa choć szczególny, nie został pozbawiony naszych flagowych działań: uczestnicy poznali Gumizelę, spędzili popołudnie na niskim parku linowym i dowiedzieli się jak tworzymy warsztaty i szkolenia w oparciu o teorię uczenia się dorosłych Kolba oraz model KNP. Dzięki silnym podstawom naukowym jesteśmy przekonani, co do skuteczności naszych metod i ćwiczeń. 

Jeszcze nie jesteś przekonany/a? Sprawdź! Zapraszamy na 14- jesienną edycję warsztatów Pedagogiki Przygody Adventus!