Wakacyjna wyprawa outdoorowa na Łotwę? Dołącz do zespołu fundacji i przeżyj z nami tę przygodę!

Szukasz rozwoju i inspiracji w nurcie outdoor education? Szukasz dla siebie ciekawego pomysłu na początek wakacji? Ciągnie Cię do natury? To połącz to wszystko w jedno i weź udział w naszym niezwykłym projekcie The Essence!

Dołącz do zespołu fundacji i rozpocznij współpracę z nami od outdoorowego kursu w niezwykłej organizacji na Łotwie. Wyjazd w dniach 27/06 – 10/07/2022. Pokryjemy koszty Twojego udziału i podróży 😍


👉W programie

– techniki coachingowe i facylitacji w outdoor education (OE)

– Metody podsumowywania ćwiczeń

– Zagadnienia dynamiki grupowej

– Projektowanie programów outdoorowych

– Rozwój osobisty w nurcie OE

– Działania OE dla inkluzji społecznej… a to wszystko w formie wyprawy, wycieczek, aktywności linowych, gier terenowych i sesji wymiany doświadczeń!


Będzie okazja wzięcia udziału w grach dziennych i nocnych, wspinaczce po drzewach, skokach z drzew, poznaniu dużych domków na drzewach dla całych grup, gotowaniu plenerowym, wyprawie!
Super fajny, intensywny program!

Weź udział w tym wyjeździe aby rozwinąć siebie a następnie wykorzystać nowe kompetencje w promowaniu outdoor education w Polsce!

My wysyłamy Cię na ten super wyjazd i zapraszamy do współpracy z fundacją, a Ciebie prosimy o:

🤩napisania relacji ze zdjęciami po polsku w ciągu 7 dni po powrocie

🤩 wrzucenia co najmniej 1 posta ze zdjęciami na nasze socialmedia

🤩 np. pokazanie zdjęć, wrażeń, poprowadzenie nowo poznanej gry na spotkaniu fundacji po powrocie

🤩 wzięcie udziału w co najmniej 1 akcji promującej outdoor dla odbiorcow działań fundacji np.4h warsztatów dla młodzieży licealnej, pokazie pedagogiki przygody ect. Chodzi o to, abyście podzielili się wiedzą i umiejętnościami, które tam nabędziecie z innymi wolontariuszam

🤩 bycia dumnym że robicie outroodowe staże zagraniczne jako nasi wolontariusze

🙂Brzmi jak początek niezwykłej przygody? Woła Cię taka możliwość? Odezwij się JAK NAJSZYBCIEJ do Aga Leśny (aga.lesny@naukaprzygoda.edu.pl, +48501783923) – zgłoszenia tylko do końca czerwca!

PRZECZYTAJ INFOPACK (wersja do pobrania poniżej)