Warsztaty Adventus: spotkanie

adventus-spotkanieIMG_5614Zapraszamy na warsztat wszystkich „absolwentów” warsztatów z pedagogiki przygody 'Adventus’ lub pedagogiki przeżyć. Spotkajmy się ponownie, aby wymienić się doświadczeniami, poszerzyć wiedzę w szczególnie dla Was interesującym obszarze. Podzielcie się refleksjami dotyczącymi Waszych działań inspirowanych pedagogiką przygody. Co wyszło, co nie wyszło? Czego potrzebujecie, aby jeszcze lepiej inspirować się experiential/outdoor/adventure education?

Ideą tego warsztatu jest spotkanie; praktyków, trenerów, teorii z rzeczywistością. Dokładny program wydarzenia ułożymy w oparciu o Wasze deklaracje. Planujemy 3-4 bloki pogłębiające tematykę szczególnie dla Was interesującą. Kilka tematów może dziać się równocześnie. Przywieziemy sprzęt, pomoce metodyczne, nowe książki i gry. Was zachęcamy do tego samego. Z radością czekamy na spotkanie z Wami :)

DSCF0407Gdzie?
WioskaPod Kogutem, Krępa k. Warszawy. Zakwaterowanie w drewnianych domkach wieloosobowych z łazienką.

Kiedy?
1.10 – 2.10.2016. Zaczynamy w sobotę o godzinie 10:00, kończymy w niedzielę o godzinie 14:00. Jeśli potrzebujesz noclegu na miejscu dzień wcześniej – skontaktuj się z nami!

Dla kogo?

Zapraszamy nauczycieli, trenerów, animatorów oraz osoby zainteresowane outdoor/adventure/experiential education.  Pierwszeństwo udziału w tym warsztacie mają „absolwenci” warsztatów pedagogiki przygody „Adventus” lub pedagogiki przeżyć z Rafałem Ryszką. Jeśli uczestniczyłaś/uczestniczyłeś w innych warsztatach z tą metodą i chcesz wziąć udział w „Adventus: spotkanie” – skontaktuj się z nami

Twoja inwestycja:
390 zł (przy zgłoszeniu i wpłacie do 31.07), 430 zł (przy późniejszym zgłoszeniu).

Cena obejmuje: udział we wszystkich zajęciach programowych, zakwaterowanie, wyżywienie, materiały teoretyczne, zaświadczenie o udziale w warsztatach.

Ubezpieczenie NNW uczestnicy wykupują we własnym zakresie. Prosimy o wpłatę bezzwrotnego zadatku w wysokości 150 zł jako potwierdzenie rezerwacji miejsca.

Dodatkowy bonus: uczestnicy warsztatów otrzymają 15% zniżki na zakupy w naszym sklepie internetowym.

IMG_3799-2Trenerzy:

Warsztat poprowadzą: Aga Leśny i Adam Kaczmarek wraz z zespołem Pracowni Nauki i Przygody. Więcej o nas przeczytasz w zakładce zespół.

Warsztat odbędzie się pod warunkiem zebrania min. 12 osobowej grupy.

Zgłoszenia: