Warsztaty o komunikacji z licealistami

W piątek 14.04.2023 odbyły się warsztaty z komunikacji i współpracy zrganizowane dla uczennic i uczniów jednej z klas pierwszych XV Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie. Spotkanie prowadziły Ola Salwicka i Dominika Pruszczak.

Uczestnicy i uczestniczki warsztatów zmierzyli się z grą szkoleniową, podczas której rozwijali swoje umiejętności komunikacyjne, współpracy oraz działania w warunkach niepewności. Początkowo wyzwanie, które mogłaby się wydawać niemożliwe do zrealizowania, okazało się być motywującym i energetycznym doświadczeniem. Uczestniczki i uczestnicy rozwiązali zadanie radząc sobie z chaosem informacyjnym oraz emocjami podsycanymi presją czasu!

Jeśli interesują Cię podobne warsztaty, sprawdź naszą ofertę dla szkół >>>

Jeśli interesuje Cię prowadzenie takich warsztatów w ramach wolontariatu czy praktyk – skontaktuj się z nami!

/dp/