Wolontariat z przygodą – Twórz z nami Przystań Odkrywców!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy organizacją rozwijającą i propagującą niezwykłe metody nauczania. Jesteśmy odkrywcami i #piratamiedukacji– nie boimy się wyzwań, przełamujemy konwencje klasycznej edukacji.

Jesteśmy PRACOWNIĄ NAUKI I PRZYGODY.

Czym jest Przystań Odkrywców?*

Przystań Odkrywców mieści się  w Warszawie, na ul. Jazdów 8/2. Otwiera swoje podwoje dla dzieciaków w każdą środę po południu, począwszy od połowy listopada do końca czerwca.

To miejsce, gdzie dzieci w luźnej i przyjaznej atmosferze rozwijają w sobie Odkrywców. Eksperymentujemy, kombinujemy, dociekamy i świetnie się przy tym bawimy!

To nie tylko doświadczenia naukowe, ale i warsztaty z przeróżnych dziedzin. W planie mamy między innymi: majsterkowanie, fotografię czy samodzielne robienie mydła. Jeśli masz pasję, którą chętnie podzielisz się z młodymi Odkrywcami – znajdziesz tu miejsce dla siebie!

Kogo szukamy?

• osób pełnoletnich;
  • mieszkańców Warszawy lub okolic Warszawy;
  • osób dyspozycyjnych w środowe popołudnia (co najmniej raz na dwa tygodnie);
  • wolontariuszy chętnych do pracy z dziećmi.

Co oferujemy?

Wolontariat to forma pracy. Praca w naszym wolontariacie daje przede wszystkim możliwość realizacji własnych celów związanych rozwojem kompetencji animatorskich, pracą outdoorową i rozwojem kompetencji w pracy z dziećmi. W ramach tych działań:

• rozwiniesz swoje umiejętności pracy z dziećmi i prowadzenia warsztatów;
  • poznasz mnóstwo ciekawych i angażujących eksperymentów, gier i zabaw;
  • poczujesz niesamowitą atmosferę domku fińskiego Osiem Przez Dwa;
  • możesz otrzymać dofinansowanie i będziesz miał(a) możliwość udziału we wszystkich warsztatach i szkoleniach Pracowni Nauki i Przygody;
  • będziesz pracować na podstawie eumowy wolontariackiej, która zapewnia ubezpieczenie NNW i OC;
  • otrzymasz możliwość udziału w innych naszych akcjach (robimy dużo fajnych rzeczy!);
  • będziesz mieć możliwość udziału w projektach międzynarodowych.

Jeśli masz pytania – zgłoś się do Oficerki Wolontariackiej – Oli :) wolontariat@naukaprzygoda.edu.pl, tel.: 665 801 760

*możecie ją kojarzyć pod nazwą Świetlica Naukowa, ale to była tylko przykrywka :)

ZGŁOŚ SIĘ DO ZAŁOGI:

Wolontariat z przygodą
Jeśli nie masz ukończonego kursu pierwszej pomocy - będziesz mogła/mógł je dostarczyć przed pierwszą realizacją działań w terenie.
Ta informacja jest nam potrzebna do przygotowania dla Ciebie pasującej koszulki.
Sending