Zapraszany na otwarcie OsiemPrzezDwa – Bez spiny, mamy liny!

Zapraszamy Sąsiadów, Przyjaciół, Rodziny i Spacerowiczów do OsiemPrzezDwa w drugi dzień wiosny!

Przyjdź i poeksperymentuj z nami, zobacz co jeszcze można zrobić z linami, dowiedz się jak będziemy działać w OsiemPrzezDwa oraz co to jest gumizela i slackline,
W planie także uroczyste rozwiązanie wstęgi, podziękowania, wielkie bańki, gry outdoorowe, eksperymenty naukowe, pokaz zdjęć, majsterka, kącik dla dzieci i wiele innych.

Zachęcamy również do przynoszenia już przeczytanych i niepotrzebnych książek – organizujemy zbiórkę książek na kiermasz, z którego dochód przeznaczony będzie na wyposażenie Domku.
„OsiemPrzezDwa” to wspólna inicjatywa Fundacji Pracownia Nauki i Przygody oraz Okręgu Mazowieckiego ZHR. Organizacje wygrały konkurs na możliwość wykorzystania domku do prowadzenia działalności kulturalno-artystycznej.
W przyszłości mają odbywać się w nim różnego rodzaju warsztaty i spotkania tematyczne skierowane do społeczności lokalnej śródmieścia i całej Warszawy: dzieci i młodzieży, a także nauczycieli, wychowawców, instruktorów, trenerów, wolontariuszy organizacji pozarządowych. Obecnie domek jest remontowany przez wolontariuszy Fundacji oraz harcerzy.
Domek OsiemPrzezDwa przy ul. Jazdów jest wykorzystywany na cele społeczno-kulturalne przez Fundację Pracownia Nauki i Przygody oraz Okręg Mazowiecki Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej dzięki pomocy Miasta Społecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście

/em