Piknik naukowo-ekologiczny w Centrum Zdrowia Dziecka

15 września 2012 mieliśmy przyjemność wziąć udział w pikniku naukowo-ekologicznym dla uczniów specjalnej szkoły dla pensjonariuszy Centrum Zdrowia Dziecka. Na polanie przed odremontowaną Kliniką Pediatrii (wraz ze wspaniałym placem zabaw!) rozstawiły się z namiotami przeróżne organizacje pozarządowe, nadleśnictwa, przedstawiciele branży energetycznej – a wśród nich Pracownia Nauki i Przygody. Zrealizowaliśmy na pikniku grę terenową oraz zabawy na niskim parku linowym, który bardzo spodobał się dzieciom. Okazało się, że wenflony czy poruszanie się na wózku nie stanowi przeszkody przed wdrapywaniem się na liny :) Cudowne popołudnie z cudownymi dzieciakami i ich rodzinami. Obejrzyjcie zdjęcia: kliknij!