Pracownia przyjęta w poczet European Institute for Outdoor Adventure Education and Experiential Learning (EOE)

eoeW listopadzie 2014 zostaliśmy przyjęci w poczet organizacji członkowskich European Institute for Outdoor Adventure Education and Experiential Learning (EOE). Jest to organizacja o charakterze naukowym, skupiająca praktyków i teoretyków tytułowych dziedzin. W ramach swoich działań EOE organizuje coroczne konferencje (ostatnia odbyła się na Islandii; relacja) oraz inicjuję wymianę badawczą pomiędzy podmiotami w sieci.

Pierwszym polskim przedstawicielem było stowarzyszenie założone przy Szkole Aktywnego Wypoczynku „Frajda”, które zaprosiło nas do udziału w konferencji, a my rozgościliśmy się na dobre :)