Szkolimy!

2015-11-02 12.39.48Mało kto wie, że zespół naszych trenerów, poza treningami i warsztatami, realizuje również szkolenia dla konkretnych instytucji. 2 listopada zainicjowaliśmy cykl szkoleń w zakresie umiejętności pedagogicznych dla Centrum Nauki Kopernik. W cyklu działań dla Centrum Nauki znalazły się szkolenia z pracy metodą warsztatową z małymi dziećmi, praca z młodzieżą w wieku tzw. „gimnazjalnym” (ciekawe jak długo będziemy używali tej nazwy…), tworzenie warsztatów naukowych dla małych dzieci, oraz szkolenie z podstawowych umiejętności pedagogicznych. Do realizacji poszczególnych tematów zaprosiliśmy specjalistów z poszczególnych dziedzin, którzy w duetach z naszymi trenerami prowadzą zajęcia.

Lubimy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem ze światem :) Dotychczas zrealizowaliśmy szkolenia dla:

logo_szkolenia