Urodziny OsiemPrzezDwa – zapraszamy!

logo_OsiemPrzezDwa_maleFundacja Pracownia Nauki i Przygody ma ogromną przyjemność zaprosić Was na… pierwsze urodziny domku OsiemPrzezDwa na warszawskim Jazdowie!

Kiedy? w niedzielę 20 marca 2016 g. 10:00 – 16:00

Gdzie? Jazdów 8/2 (osiedle tzw. domków fińskich -za Parkiem Ujazdowskim)

Co? Moc atrakcji! Okazja do spróbowania swoich sił na niskim parku linowym, ogromne bańki mydlane, gra terenowa po Jazdowie, outdoorowe gotowanie pyszności, urodzinowa piñata, zabawy w gumizeli, szalone zdjęcia, eksperymenty, warzywne instrumenty i wiele innych. Oraz oczywiście możliwość spotkania nas!

Zapraszamy dorosłych, dzieci i studentów, młodych, młodych duchem, spacerowiczów, dziadków, wnuków, sąsiadów i przyjezdnych.

Domek OsiemPrzezDwa przy ul. Jazdów jest wykorzystywany na cele społeczno-kulturalne przez Fundację Pracownia Nauki i Przygody oraz Okręg Mazowiecki Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

srodmiescie