Zaciąg do załogi pirackiej

Kim jesteśmy?

Jesteśmy PRACOWNIĄ NAUKI I PRZYGODY…I zajmujemy się prowadzeniem zajęć i treningów outdoorowych. Jesteśmy odkrywcami i „piratami edukacji” – nie boimy się wyzwań, przełamujemy konwencje klasycznej edukacji, bywamy pokornie niepokorni, podejmujemy ryzyko.

Dlaczego mówimy do Ciebie?

Poszerzamy nasz zespół wolontariacki. Szukamy ludzi lubiących ruch, przyrodę i przygodę. Krótko mówiąc: szukamy Kandydatów na Piratów i Piratki!

Czego możesz się spodziewać, gdy do nas dołączysz?

• uczysz się dbać i wykorzystywać sprzęt;
  • uczysz się prowadzić warsztaty, treningi, szkolenia;
  • uczysz się korzystać ze sprzętu outdoorowego;
  • uczysz się prowadzić gry outdoorowe;
  • uczysz się z gier outdoorowych robić treningi, warsztaty, szkolenia;
  • uczysz się projektować treningi, warsztaty, szkolenia;
  • poznajesz teorię pedagogiki przygody.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co konkretnie będziesz u nas robić, zajrzyj tutaj: >>>

Czy jesteś gotowa/gotowy, aby zostać naszym kamratem? To pierwsze koty (morskie) za płoty!

A jeżeli tak, to musisz jeszcze spełnić kilka wymogów formalnych (jesteśmy Piratami – kodeks i strategia to podstawa):

•  mieć ukończone co najmniej 18 lat;
  •  pomyśleć o swojej dyspozycyjności (zadawanie się z Piratami wymaga czasu!);
  • mieć wizję na siebie i powiedzieć nam o tym;
  • marzyć o przygodach i zgranej załodze?
  • lubić przebywanie w przyrodzie i nie bać się ciągać za liny;
  •  jeść dużo cytryny (wiadomo: szkorbut!)
    Wypełnij zgłoszenie:

Wolontariat z przygodą
Jeśli nie masz ukończonego kursu pierwszej pomocy - będziesz mogła/mógł je dostarczyć przed pierwszą realizacją działań w terenie.
Ta informacja jest nam potrzebna do przygotowania dla Ciebie pasującej koszulki.
Sending