Mapa Życzeń na Jazdowie

Nasza fundacja prowadzi „domek przygody” na warszawskim Osiedlu Jazdów. Właśnie rusza nasz animacyjny projekt „Mapa Życzeń”, adresowany do mieszkańców i użytkowników Jazdowa.

W skrzynkach na listy, sąsiedzi i organizacje powinny znaleźć list o następującej treści:

„Drodzy Jazdowianie, stwórzmy razem Mapę Życzeń!

Ostatni rok postawił przed nami wiele wyzwań. Czego życzymy sobie i innym jazdowianom w 2021 roku? Pozwólmy, by nasze życzenia ujrzały światło dzienne!

Pragniemy wspólnie – razem z Wami – stworzyć Mapę Życzeń Jazdowa. Jak to działa? Na terenie OsiemPrzezDwa (ul. Jazdów 8/2) pojawiła się mapa (wydrukowana dzięki wsparciu Partnerstwa Otwarty Jazdów). Do skrzynek pocztowych domków na terenie Osiedla, wrzuciliśmy koperty razem z materiałami do stworzenia karteczek z życzeniami. Wystarczy, że na jednej z kartek napiszesz, czego chcesz życzyć sobie i innym jazdowianom w tym roku, a gotową kartkę przypniesz do mapy. Zachęcamy wszystkich użytkowników danego Domku do stworzenia własnej kartki. Tym sposobem powstanie wyjątkowa Jazdowska Mapa Życzeń!

Życzenia zbieramy do 21 lutego 2021.

PS1 Jeśli obawiasz się, że Twoje życzenia odpłynął wraz ze śniegiem – wrzuć je nam do skrzynki, a przyczepimy je w Twoim imieniu, już zalaminowane :)

PS2 Jeśli chcesz stworzyć wspólnie mapę, a nie możesz osobiście przybyć na Jazdów – wyślij nam swoje życzenia poprzez profil na Facebooku. Wydrukujemy je i powiesimy w Twoim imieniu :)

Czego chcemy życzyć sobie nawzajem w tym jeszcze zimowym, a już powoli zbliżającymi się do wiosny czasie? Czego chcesz życzyć innym? Jesteś ciekawy, czego inni życzą Tobie? Stwórzmy razem Mapę Życzeń!

Jest to projekt realizowany przez studentkę animacji kultury, Weroniką Wlaźnik, która realizuje u nas praktyki studenckie wraz z wolontariuszkami i wolontariuszami Pracowni Nauki i Przygody.

Zostań patronem naszego domku i pomóż nam rozwijać go dla Warszawiaków: https://patronite.pl/osiemprzezdwa
———–
Domek OsiemPrzezDwa jest wykorzystywany na cele kulturalno-społeczne dzięki udostępnieniu przez Dzielnicę Śródmieście Miasta Stołecznego