Możesz nas wspierać robiąc swoje standardowe zakupy w internecie!

300x250px fioletowe300x250px fioletowefm_fioletoweCzy wiesz, że Fundacja Pracownia Nauki i Przygody może otrzymać od Ciebie darowiznę za każdym razem, gdy kupujesz coś w internecie? I to zupełnie za darmo! Sklep, w którym zrobisz zakupy, przekaże część ich wartości na nasze konto.

Jedyne, co trzeba zrobić to:

1. Wejść na https://fanimani.pl/fundacja-pracownia-nauki-i-przygody/ i kliknąć “Wspieram”
2. Wybrać sklep, w którym chcesz zrobić zakupy.
3. Zrobić zakupy tak jak zawsze – Fundacja Pracownia Nauki i Przygody otrzyma część wartości Twoich zakupów. To naprawdę proste!

Korzystanie z serwisu fanimani.pl jest całkowicie bezpłatne, zatem możesz śmiało korzystać z niego podczas każdych zakupów w internecie i wspierać ważne cele.

Zdarzyło Ci się zapomnieć podczas zakupów w internecie o skorzystaniu z FaniMani.pl i wsparciu naszej organizacji? Jeśli tak, wtyczka do przeglądarki będzie dla Ciebie idealna!

Wystarczy, że zainstalujesz ją w swojej przeglądarce i za każdym razem, gdy wejdziesz na stronę sklepu będącego partnerem FaniMani.pl, zobaczysz przypomnienie o możliwości wspierania ważnych celów. Kliknij w otrzymane powiadomienie i zrób zakupy jak zwykle. Widzisz, jakie to proste?

Wtyczkę znajdziesz na stronie: https://fanimani.pl/aplikacje/

Od teraz już zawsze będziesz pamiętać o wsparciu nas darowizną przy okazji zakupów w internecie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie !