Pokaz warsztatu pedagogiki przygody w Warszawie – relacja

Wiosnę przywitaliśmy w Warszawie pokazem warsztatu pedagogiki przygody. Takie, bezpłatne pokazy, organizujemy coraz częściej w Warszawie oraz we Wrocławiu aby poprzez działanie „wytłumaczyć” czym jest pedagogika przygody oraz czym zajmuje się fundacja.

Pokaz przygotowują w większości wolontariuszki oraz wolontariusze fundacji. Dla wielu z nich to pierwsza okazja, aby zaprezentować ćwiczenie czy grę. Dzięki temu, szkolą się na instruktorów oraz trenerów fundacji. Często otrzymują wartościową informacje zwrotną od uczestników wydarzenia.

I tym razem frekwencja dopisała! Powstała nawet lista rezerwowa uczestników! 24 marca 2019, 16 wybrańców wzięła udział w grach oraz ćwiczeniach z gumizelą, niskim parkiem linowym oraz w innych działaniach plenerowych. Ćwiczenia podsumowywaliśmy w nurcie active reviewing. Dla uczestników mieliśmy niespodziankę; pyszny obiad ugotowany w naszym ogrodzie w kociołku.

2
« z 14 »

Jeśli chciałabyś/chciałbyś dołączyć do zespołu wolontariackiego i pomagać w tym lub innych projektach fundacji, napisz do nas: wolontariat@naukaprzygoda.edu.pl

Wspieraj bezpłatne wydarzenia, które dzieją się w domku OsiemPrzezDwa: 
https://patronite.pl/osiemprzezdwa