Poszaleliśmy z zespołem Stu Pociech

trening12 września 2015 wzięliśmy udział w niezwykłym wydarzeniu! Wraz z zespołem Fundacji Sto Pociech udaliśmy się na wyprawę archeologiczną, której celem była eksploracja stanowiska archeologicznego znajdującego się na ulicy Freta 20 w Warszawie. Wcześniejszy sondaż archeologiczny wykazał, że jest to niezwykłe miejsce w którym znaleźć można niecodzienne artefakty świadczące o aktywnej działalności ludzi w tym miejscu…

sto_pociech… A wszystko dlatego, że Fundacja Sto Pociech obchodzi w tym roku 10lecie swojego istnienia. Taka rocznica to świetny pretekst do przyjrzenia się co i kogo mamy w zespole, jaka energia pozwala nam działać, jak postrzegamy miejsce swojej pracy oraz realizacji misji fundacji. Ekipa Stu Pociech poprosiła nas więc o warsztaty przygodowe dla swojego zespołu. Była to dla nas niezwykła przygoda! Na ten jeden dzień, odmieniliśmy wspólnie funkcje kawiarenki, budynku i cudownego ogrodu mieszczącego się w sercu warszawskiego Starego Miasta.

Zobaczcie co uczestnicy warsztatu napisali nam po nim:

Wielkie dzięki za opiekę i stworzenie nam warunków do zabawy (…).

Dziękuję za wspaniałą zabawę i śmiech.

Kochani! Jak zawsze super! Daliście nam dużo radości, ale także sporo do myślenia. Mam nadzieję, że kolejną rocznicę będziemy obchodzić razem.

Wszystkiego najlepszego Sto Pociech! Dziękujemy, że mogliśmy świętować z Wami!

team1

inga1