Przekaz płynący z natury – seminarium z Frankiem Grantem

[for English scroll down]

Przekaz płynący z natury: alternatywne podejście oraz metody pracy dla praktyków pracujących z różnymi grupami odbiorców

Przyjdź i zobacz, jak możesz wykorzystać niestandardowe podejście do działań w naturze jako narzędzia do wspierania rozwoju grup oraz jednostek.

Podczas seminarium będziemy poznawać teoretyczne i praktyczne korzyści działań w naturze, inspirowanych takimi nurtami jak: adventure therapyoutdoor learning, nature, wilderness, experiential education i adventure based counselling.

Naszym celem jest, aby uczestnicy wyszli z seminarium zainspirowani prezentowanymi metodami oraz wiedzą na temat tego jak mogą je zastosować w pracy z różnymi grupami odbiorców.

Prowadzący:

Frank jest światowej sławy praktykiem w nurcie Wilderness & Adventure Therapy. W 2017 przyjechał pierwszy raz na dłużej do Polski, aby upowszechniać te nurty. Więcej o jego wizycie >>>

Professional Qualifications:

1977      Diploma in Youth & Community Work – University of Durham.

1986      Diploma in Social Work – Newcastle-Upon-Tyne University

1993      Cert. In Social Work Counselling Skills. Glasgow Institute.

2003      Post Grad Certificate of Education. UCLAN

2008      Certificate in Therapeutic Application of Wilderness & Adventure

Experience [IDHP]-Institute for Development of Human Potential.

Ancillary Qualifications/Awards and Certificates Gained:

Mountain Leadership Certificate

Transactional Analysis 101

Additional Ancillary Personal Development Training:

Psychotherapy (Transactional Analysis) 3 years. (Part time)

Mountain Instructor Award Training (Glenmore Lodge)

Diploma in Integrated Psychotherapy (Year Two – Part Time)

Humanist and Gestalt Psychotherapy training (1 year)

Some major workshops/seminars for:

Outdoor adventure instructors; medical professionals; social workers; therapists, counsellors; students, a wide variety of outdoor practitioners working in experiential education – juvenile justice systems – with victims of child sexual abuse – and young people who sexually abuse other young children: USA, Canada, Norway, Sweden, Czech Republic, Rep of Ireland, Poland, Russia, Germany, Hungary, Turkey, Spain, Scotland, Wales, England, Northern Ireland, Estonia, Slovenia, New Zealand, Tanzania, Greece.

Co zabrać ze sobą:

• coś do siedzenia, lunch, wodę, ubranie i obuwie odpowiednie do zajęć w terenie, otwarty umysł, zeszyt i długopis

Gdzie i kiedy?*

Cena:

• 50 zł osoby związane z organizacjami i instytucjami non-profit (szkoły, stowarzyszenia) oraz osoby niepracujące
  • 100 zł osoby związane z biznesem

Na życzenie wystawiamy fakturę za udział w warsztacie. Fundacja nie jest płatnikiem VAT.

•  minimalna grupa warsztatowa to 5 osób, maksymalna 16
  • seminarium będzie prowadzone w języku angielskim z udziałem polskiego asystenta
  • uczestnicy otrzymają materiały drukowane w języku angielskim

Pracownia Nauki i Przygody jest organizacją pożytku publicznego działającą na zasadach non-profit. Biorąc udział w naszych działaniach wspierasz naszą misję rozwoju pedagogiki przygody w Polsce. Seminarium odbywa się w ramach programu Akademia Pedagogiki Przygody.

*Chcesz zorganizować takie seminarium w swoim mieście? Skontaktuj się z nami! pracownia@naukaprzygoda.edu.pl