Relacja z wizyty przygotowawczej obozu Game On!

W dniach 7-10 czerwca 2019, do Polski zjechali się przedstawiciele organizacji partnerskich, przygotowujących nasz międzynarodowy obóz poświęcony grom Game On!

Wizytę rozpoczęliśmy w Gdańsku. Goście z Łotwy, Włoch, Danii, Niemiec i Ruminii mieli okazję rozejrzeć się trochę po tym pięknym mieście, które wciąż było pełne dekoracji po obchodach rocznicy wyborów 4 czerwca.

Po wstępnej integracji, rozmawialiśmy dużo o naszych oczekiwaniach wobec obozu oraz o celach naszych organizacji. W Gdańsku też rozpoczęliśmy doprecyzowanie całego programu i omawianie wzajemnych oczekiwań. Intensywną pracę intelektualną przeplataliśmy spacerami po mieście.

 

Z Gdańska udaliśmy się do malowniczego ośrodka Kacze Bagno (Kurzętnik), gdzie będzie miała miejsce główna część obozu. Zapoznawaliśmy się z ośrodkiem, jego historią oraz możliwościami. Cały pozostały czas poświęciliśmy na dalsze planowanie i dyskusje.

Nasz obóz przygotowywany jest przez grupy młodzieżowe z krajów partnerskich, a całość prac koordynuje prężny zespół wolontariuszy z naszej fundacji. Wymaga to jednak niezłej logistyki oraz samodyscypliny.

Niemniej, obóz zapowiada się wspaniale, a my już odliczamy dni do jego rozpoczęcia!

Obóz jest częścią projektu Game On! Finansowanego ze środków program Erasmus+. Oficjalnymi partnerami wydarzenia są: