Sto pociech z zabawy – zajęcia dla małych dzieci w OsiemPrzezDwa

Sto pociech z zabawy to zajęcia dla dzieci z rodzicami lub opiekunami. Na zajęcia zapraszamy dzieci od piątego miesiąca życia do 2 lat. Podczas spotkania wspólnie spędzamy czas szukając inspiracji, jak bawić się z dzieckiem – by ta zabawa była przyjemna i rozwijająca. Jest to okazja, by bawiąc się spędzić czas – ze swoim dzieckiem, z innymi dziećmi i dla dzieci razem ze sobą.

Jak się bawimy……

Każde spotkanie przebiega w ustalonym porządku, na który składają się stałe elementy i elementy zmienne. Stała struktura zajęć daje maluchom bezpieczeństwo – tak bardzo potrzebne w tym wieku, pozwala przewidzieć co nastąpi po sobie. Animowane przez prowadzącego zabawy dają możliwość zebrania nowych doświadczeń sensorycznych.

Bawimy się różnymi materiałami naturalnymi,  w dużych ilościach, nie bojąc się bałaganu. Przesypujemy mąkę, przelewamy wodę, podświetlamy liście, układamy drogę z kamieni i gałązek, robimy piaskowe babki, układamy podmorskie światy z muszli.

Zapraszamy Was serdecznie do wspólnego, radosnego ugniatania, szeleszczenia, grzechotania, przesypywania, układania, rozwalania, turlania, fikania, brykania, chowania się i szukania.

Spotkania

Zajęcia Sto pociech z zabawy odbywają się w domku OsiemPrzezDwa przy ul. Jazdów 8/2 we wtorkowe przedpołudnia.

Grupa dla dzieci w wieku 14-24 miesiące godz. 9.30 – 11.00

Grupa dla dzieci w wieku 5-13 miesięcy godz. 11.30 – 12.30

Start zajęć 9 maja 2017. Zajęcia trwają do 28 czerwca.

Opłata

Warunkiem rezerwacji miejsca w grupie jest opłata 240 zł za cały cykl (8 zajęć).

Uwaga! Nie pomniejszamy i nie zwracamy opłaty w przypadku nieobecności dziecka na zajęciach. W przypadku rezygnacji z zajęć istnieje możliwość zwrotu opłaty za zajęcia, które się jeszcze nie odbyły, pod warunkiem min. tygodniowego uprzedzenia o rezygnacji.

Zajęcia prowadzi

Katarzyna Dulniak – z wykształcenia pedagog opiekuńczo-socjalny oraz plastyk o specjalności charakteryzator teatralno-filmowy. Jest terapeutą ręki. Prowadzi zajęcia plastyczno-ceramiczne z dziećmi autystycznymi oraz z porażeniem mózgowym. W Fundacji Sto Pociech współtworzy projekt „Brykamy bez mamy”, a także prowadzi cykle zajęć weekendowych. Mama Rysia i Sebastiana.

Sto pociech z zabawy realizowane jest w domku OsiemPrzezDwa we współpracy z Fundacją Sto Pociech.

Zapisz dziecko na zajęcia